Kā uzturēt sevi formā steidzīgajā ikdienā?

Mūsdienās vislielākā vērtība - laiks un veselība. Kā tikt pie abiem?

Atnāc uz meistarklasi TeTelpā "Kā uzturēt sevi formā steidzīgajā ikdienā?" 18.10. plkst. 18.30 un sporta veselības treneres Anita Rezevska un Ina Bērziņa dalīsies ar praktiskiem ieteikumiem, kā uzturēt sevi formā arī tad, ja tam laika neatliek. Tāpat arī meistarklasē būs lieliska iespēja izmēģināt pašiem dažādus vingrojumus, kuri palīdzēs stiprināt Tavu veselību un justies lieliski!

Kopā vingrosim, mācīsimies savienot prātu, emocijas un ķermeni kā vienu veselu. Meistarklasē sniegsim ieskatu:

- kā lietderīgi izmantot 15 minūtes katru dienu, izpildot attiecīgu vingrinājumu kompleksu, lai tas būtu efektīvs mūsu fiziskajai veselībai;

- kā ikdienas ieradumi ietekmē mūsu stāju;

- treneres sniegs arī praktiskus padomus īso vingrošanas paužu un ikdienas fizisko aktivitāšu veidošanā, veselīgu paradumu veidošanā.

Labai pašsajūtai, skaistai stājai un laika taupīšanai ir daudz kopīga, ja pievēršam šiem jautājumiem uzmanību apzināti, izvēloties kvalitatīvus treniņus, domājot par to preventīvi un ilgtermiņā - pirms sāk rasties veselības problēmas!

Ikviens ir gaidīts uz tikšanos un kopīgu vingrošanu! Nodarbībās var piedalīties jebkura vecuma cilvēki, bez vecuma ierobežojuma. Lai vingrotu, nav nepieciešams speciāls tērps – galvenais, lai jums būtu ērti kustēties. Vingrošana -zeķītēs. Līdzi paņemt paklājiņu vingrošanai uz grīdas. 


Vairāk par trenerēm:

Anita Rezevska - B kategorijas sporta speciāliste, grupu un individuālo nodarbību fitnesa trenere, RSU Veselības sporta speciālistu programmas absolvente. Anita ir fitnesa trenere ar 17 gadu praktiskā darba pieredzi no 2001. gada sporta klubos "Vētra", "Reaktors", "F1", "City fitness", pēdējos gados fitnesa klubu tīklā "MyFitness".
Kā uzskata Anita: "Labai pašsajūtai nevajag daudz - blakus darbam, ģimenes rūpēm un uzturam, atrodiet sev piemērotu kustību veidu, savu treneri, savu mūziku un savu apzinātu atpūtu! Regulāras aktivitātes ar prieku, iedvesmojoties no cilvēkiem un lietām, kas Jūs aizrauj, ir īstā atslēga. Ja padarīsiet to par dzīvesveidu, ikdiena iegūs pavisam citas krāsas!"Ina Bērziņa - pedagogs, kustību speciālists, Veselības sporta speciālists(RSU), Pilates instruktors (lielais un mazais aprīkojums). Šobrīd turpina izglītoties Balanced Body starptautiskā Pilates apmācības programmā. Kā teic pati Ina: "Pilates - tas nav tikai kompleksa atveseļojoša programma, kura sniedz fizisko un emocionālo līdzsvarotību, možumu, tas, manuprāt, ir dzīvesveids. Dzīvesveids, kurš nodrošina labu veselību un pozitīvas emocijas."

Dalības maksa: ziedojums.

Tā kā vietu skaits ir ierobežots, iepriekšēja pieteikšanās obligāta, reģistrēties šeit. 
 

Meistarklases ilgums: 

Norises vieta: 

 

 

 

Norises laiks: 

Dalības maksa:  

1,5 h - 2h 

TeTelpa, Piņķi, Babītes novads, Jūrmalas iela 14 (ieeja no Babītes mūzikas skolas puses)

18.10.2019. plkst. 18:30

ziedojumi


Pasākums tiks fotografēts un/vai filmēts un pasākuma laikā iegūtie video un foto materiāli tiks izmantoti publicitātes un mārketinga vajadzībām.