Seminārs: Ko ēst steidzīgajā ikdienā?

Garas un saspringtas darba stundas, daudz pienākumu ne tikai darbā, bet arī ģimenes dzīvē, stress un steidzīgs ikdienas režīms, izlaistas ēdienreizes, pusfabrikāti jeb tā saucamais fast-food ēdiens...

 

Vai tas ir stāsts arī par Tevi?

Vai arī Tev šķiet, ka Tev nav laika savā ikdienā domāt par veselīgu uzturu?

 

Ēdiens ir viens no ikdienas svarīgākajiem pamatnosacījumiem, lai mēs justos labi, pašpietiekami, enerģijas pārbagāti. Veselīgs uzturs ir arī ilgstpējīgas karjeras priekšnosacījums, jo tas gādās par Tavu fizisko izturību, organisma imunitāti un arī prāta, koncentrēšanās spējām.

 

Tieši tāpēc semināra laikā kopā ar sertificētu uztura speciālisti Lizeti Pugu pievērsīsimies tiem galvenajiem pamatnosacījumiem, ko nozīmē ēst veselīgi? Kā ieviest veselīga uztura paradumus steidzīgajā ikdienā? Kam jāvērš uzmanība izvēloties produktus? Kā veidot savu galveno ēdienreižu šķīvi?

 

Lizete arī padalīsies ar savām receptēm un padomiem veselīgākai ikdienai. Jo ticiet vai nē - arī steidzīgajā ikdienā, kad nekam nav laika, ir iespējams ieviest veselīgus ēšanas paradumus un tādējādi gadāt par savu labsajūtu ilgtermiņā!

 

 

Lizete Puga ir sertificēta uztura speciāliste, grāmatas ''Veselīgi našķi bērniem'' autore, uztura speciāliste Rīgas 1. slimnīcas ''Šarlotes poliklīnikā'' un Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā. Ikdienā Lizete strādā gan ar pieaugušajiem, gan bērniem, palīdzot mainīt to ēšanas paradumus, garšas nianses un uzskatus par to kas ir labs? vērtīgs? veselīgs? un vajadzīgs.

Meistarklases ilgums: 

Norises vieta: 

 

 

 

Norises laiks: 

Dalības maksa:  

2h 

TeTelpa, Piņķi, Babītes novads, Jūrmalas iela 14 (ieeja no Babītes mūzikas skolas puses)

19.09.2019. plkst. 18:30

25 eiro


Pasākums tiks fotografēts un/vai filmēts un pasākuma laikā iegūtie video un foto materiāli tiks izmantoti publicitātes un mārketinga vajadzībām.