Supervaroņu ballīte

Vai zini, kāda ir superjautra dzimšanasdienas ballīte? Tā ir ballīte, kurā var satikt bērna iemīļoto pasaku vai multfilmu tēlu! 

 

Supervaroņu ballītē Tavs izvēlētais tēls ieradīsies pie bērniem un tos izklaidēs jautrās spēlēs, aktivitātēs, kas būs atbilstošas bērnu vecumam un izvēlētajai tēmai. Bērni par piedalīšanos saņems supervaroņa sarūpētus gardumiņus un jubilārs tiks pie īpašas dāvaniņas. Pēc aktīvās daļas visiem bērniem ir iespējams tikt pie tematiskā tetovējuma, kas turas aptuveni 5 dienas. Pēc izvēles programmā var iekļaut arī kūkas pasniegšanu, sumināšanu ar dziesmu un gaisā celšanu. Ballītes noslēgumā katram no modelējamā balona tiek izlocīts kāds zvēriņš, burvju nūjiņa, sirsniņa, zobens u.c

 

Pieejamie supervaroņi: Bruņurupucis Ņindza, Spaidermens,  Supermens, Troļļu Poppija, Smurfete, Harijs Potters, Rainbow dash Ponijs, L.O.L lelle- Glitter queen, Supermeitene, Sniegbaltīte, Ķepu patruļas Rokijs, Ķepu patruļas Čeiss, Ķepu patruļas Maršals, Taureņu princese, Frozen Elza, Homers Simpsons, Vienradzis, Lego vīrs, policists, Sūklis Bobs, Angry birds sarkanais dusmīgais putns, Minjons, kaķis Toms no Tom&Jerry, meža Laumiņa, zaķītis Bings, Transformers, klauniņš, Minnija, Salātlapiņa, Pirātu meitene, Nāriņa Ariela, Betmens, Dinoo, dinozaurs, Melnais Pūķis Toothless, indiāņu meitene, kosmonauts, cūciņa Pepa, Vinnijs pūks un citi. Supervaroņu tērpu vizualizācijas apskatāmas šeit

Piedāvājumā ietilpst:

 

  • 2,5 h ballīte TeTelpā (1,5 h spēles un citas aktivitātes kopā ar supervaroni, 1h brīvais laiks skaistām fotogrāfijām, jubilāra sagatavotajam cienastam un citām aktivitātēm. 

  • Ja ir vēlme, vecāku uzraudzībā bērni var atlikušajā laikā izmantot xbox, dejojot Just dance dejas. 

  • Jautrākām fotogrāfijām pieejamas dažādas foto dekorācijas

  • Atsevišķa telpa, kur vecākiem kopā pabūt, cienāties ar līdzpaņemto vai pie mums pasūtīto cienastu

Cena:  

 

  • 160 eiro  (līdz 15 bērniem)

Kopā ar sadarbības partneriem papildus varam nodrošināt arī dzērienus un uzkodas, fotogrāfa pakalpojumus (35 eiro/h), kā arī īpašai svētku noskaņai telpu dekorēšanu (balonu virtenes sākot no 10 eiro, baloni ar hēliju 1.50 eiro/gab.).

Tāpat papildus pieejama arī milzu ziepju burbuļu pūšana, radošās darbnīcas, sausā ledus un citi eksperimenti, burvju triki . Izmaksas atkarīgas no bērnu skaita un izvēlētā papildus pakalpojuma.