Stila meistarklase ar Kristīni Plotu

Vēlies izkopt savu ārējo tēlu, lai tas būtu stilīgs un atbilstu Tavai iekšējai būtībai? Tad stila meistarklase ir tas, kas Tev nepieciešams!

 

29. novembrī plkst. 18:30 TeTelpā, Piņķos viesosies žurnāla UNA stiliste, imidža dizainere, šopere - Kristīne Plota, lai modīgā un sievišķīgā gaisotnē dalītos stila veidošanas noslēpumos.

Runāsim:

- kā atrast un izkopt savu tēlu modes un stila labirintos?

- kā papildināt savu stilu ar dažādiem aksesuāriem?

- kādas ir rudens/ziemas modes tendences un ko ir vērts iegādāties?

- kā gudri iepirkties atlaižu sezonā?

- tāpat arī stiliste atklās ziemas stila knifiņus, kā pareizi izvēlēties īsto mēteli, zeķbikses, adījumus, lai ir stilīgi, eleganti un ilgi kalpo!


Un vēl - iedvesmai stiliste nodemostrēs savu bāzes garderobi, kas ļauj veidot neskaitāmus komplektus ikdienai. Tas noteikti Tev palīdzēs turpmāk dodoties šopingā ietaupīt un meistarīgāk papildināt savu tēlam atbilstošo garderobi!

 

 

Kristīne Plota ir žurnāla UNA stiliste, viņa modes un stila lauciņā darbojas jau 6 gadus. Ir izrevidētas neskaitāmas garderobes, būts vairāk nekā 100 šopingos ar klientiem, kuri meklē savam tēlam atbilstošu garderobi. Kristīne arī lasa stila vieslekcijas Latvijas Kultūras koledžā. 

Vairāk par Kristīni Plotu vari uzzināt:  

Instagram: @kristineplota

Facebook: Kristine Plota

Meistarklases ilgums: 

Norises vieta: 

 

 

 

Norises laiks: 

Dalības maksa:  

2h 30min

TeTelpa, Piņķi, Babītes novads, Jūrmalas iela 14 (ieeja no Babītes mūzikas skolas puses)

29.11.2019. plkst. 18:30

20 eiro


Pasākums tiks fotografēts un/vai filmēts un pasākuma laikā iegūtie video un foto materiāli tiks izmantoti publicitātes un mārketinga vajadzībām.