Search
  • Sandra Notruma

Noderīga meistarklase sākumskolas bērnu vecākiem

Sākumskolas vecuma bērni ir vecuma posms, kad bērnā notiek ļoti daudz pārmaiņu: veidojas citāda loģika un spriešanas spēja, mainās dzīves ritms, sociālais statuss un notiek vēl virkne citu izmaiņu. Šajā vecumā bērni ir ļoti kustīgi, jaunu informāciju un prasmes mācās caur kustību apguvi, turklāt joprojām tuvumā esošos pieaugušos uzlūko kā paraugu un mācās no viņiem. Šīs vecuma posma īpatnības vecāks var izmantot, lai veicinātu bērnu fizisko un psiholoģisko attīstību, izveidojot aktīva dzīvesveida pieredzi jau no bērnības.Taču kā to izdarīt?

Veselības sporta speciālistes Inas Bērziņas meistarklasē Tu iegūsi atbildes uz visiem iepriekšminētajiem jautājumiem, turklāt arī praktiski apgūsi dažādus aizraujošus vingrojumu elementus, ar kuriem kopīgi mājās ar bērnu darboties. Tie ne tikai raisīs bērna interesi par fiziskajām aktiviātēm, bet arī nostiprinās jūsu savstarpējo emocionālo saikni ar bērnu.

Meistarklases pirmajā daļā īss, bet svarīgs ieskats teorijā: * Runāsim par bērnu fizisko, psiholoģisko, emocionālo un sociālo attīstību sākumskolas vecumā * Uzzināsi kāda ir vecāku loma un fizisko aktivitāšu darbības ietekme uz bērnu psihoemocionālo un fizisko attīstību

Otrajā daļā praktiskā darbošanās. Praktiskā nodarbība vecākiem, lai apgūtu dažādus rotaļu, spēļu un radošu vingrinājumu paņēmienus, ar kuriem veicināt bērna interesi par fiziskajām aktivātēm. Šāda veida darbošanās veicina bērnos vēlmi fiziski darboties dažādās aktivitātēs, kā arī tās attīstīsta, pilnveido bērna koncentrēšanās spējas, vēlmi radoši izpausties.


Pievienojies mums meistarklasē, biļetes var iegādāties šeit: https://www.bezrindas.lv/lv/ka-vairot-berna-interesi-par-fiziskajam-aktiviatem/6915/

0 views