Polimērmāla dekora veidošanas meistarklase

Meistarklasē būs iespēja izveidot skaistu dekoru uz krūzes.
Dekora veidošanai izmantosim polimērmālu. Polimērmāls ir modelēšanas masa, kuru sasildot rokās ir iespējams izveidot jebkādus dekorus. Polimērmālu ļoti plaši izmanto amatniecībā un mākslā, lai ātri un kvalitatīvi veidotu dažādus izstrādājumus.

Šī ir lieliska iespēja apmeklēt meistarklasi un iepazīties ar polimērmālu un to veidiem, kā arī pamēģināt pašu rokām izveidot skaistu dekoru uz krūzes, kas turpmāk kalpos kā skaists papildinājums baudot kādu sev iemīļotu dzērienu.Polimērmāls nebaidās no ūdens, kas nozīmē to, ka krūzīšu kopšana nesagādās problēmas.

Lai apmeklētu meistarklasi, priekšzināšanas nav nepieciešamas un jau pēc meistarklases Jūs jau spēsiet patstāvīgi veidot dažādus dekorus gan uz krūzēm, karotēm, burciņām un citām virsmām, kuras vēlēsieties izdekorēt.

Meistarklasi vadīs Lelde Baņģe - polimērmāla entuziaste no LaCrown.

Meistarklasi droši var apmeklēt kopā ar bērniem, jo kopā pavadītais laiks un iegūtās zināšanas būs noderīgas arī turpmāk.

Meistarklases ilgums ir līdz 5h. Dalības maksa 35 eiro (visi materiāli, kā arī tēja, ūdens un cepumi iekļauti cenā). Pietekšanās rakstot info@tetelpa@gmail.com, Facebook TeTelpa PM vai zvanot +37122300522.

Tā kā vietu skaits ir ierobežots, iepriekšēja pieteikšanās obligāta.

Meistarklases ilgums: 

Norises vieta: 

 

 

 

Norises laiks: 

Dalības maksa:  

5h 

TeTelpa, Piņķi, Babītes novads, Jūrmalas iela 14 (ieeja no Babītes mūzikas skolas puses)

22.03.2020. plkst. 11.00 

35 eiro (viss iekļauts)


Pasākums tiks fotografēts un/vai filmēts un pasākuma laikā iegūtie video un foto materiāli tiks izmantoti publicitātes un mārketinga vajadzībām.