Supervaroņu

ballīte

Nosvini bērna dzimšanas dienas ballīti aizraujoši! Bērni eksperimentu ballītē uzzinās daudz jauna un kas ir interesantākais - eksperimentus varēs ne tikai vērot, bet arī tajos piedalīties. Programmā ir dažādi eksperimenti ar sodu, citronskābi, sauso ledu, baloniem, magnētiem un citām lietām. Veicot eksperimentus bērni var turēt rokās burbuļus, mīkstas putas, dūmus kā mākoņus, vērot, kā rodas vakuums, vērot magnētisko lauku un līdzdarboties citās interesantās darbībās!

Piedāvājumā ietilpst:

 

  • 2,5 h ballīte TeTelpā (1 h eksperimenti un citas aktivitātes kopā ar ballītes vadītāju, 1,5 h brīvais laiks skaistām fotogrāfijām, jubilāra sagatavotajam cienastam). 

  • Ja ir vēlme, vecāku uzraudzībā bērni var atlikušajā laikā izmantot xbox, dejojot Just dance dejas vai spēlējot virtuālās sporta spēles - tenisu, boulingu, braukt ar ūdensmotociklu u.c.) 

  • Atsevišķa telpa, kur vecākiem kopā pabūt, cienāties ar līdzpaņemto vai pie mums pasūtīto cienastu

Cena:  

 

  • 160 eiro  (līdz 12 bērniem)

Kopā ar sadarbības partneriem papildus varam nodrošināt arī dzērienus un uzkodas, fotogrāfa pakalpojumus (35 eiro/h), kā arī īpašai svētku noskaņai telpu dekorēšanu (balonu virtenes sākot no 10 eiro, baloni ar hēliju 1.50 eiro/gab.).