Dabīgo ogu zefīru meistarklase

Dabīgie ogu zefīri ir katra saldummīļa sapnis! Tie ir saldi un gaisīgi viegli, kā arī veselīgi, jo nesatur taukus. Gardie ogu zefīri pavisam noteikti būs lielisks papildinājums ikvienā svētku cienastā gan ģimenes lokā, gan arī darba kolektīvā!

Meistarklasē gatavosiet 3 dažādas garšas svaigos ogu zefīrus. Meistarklase ir piemērota gan prasmīgām saimniecēm, kas vēlas papildināt savas konditora prasmes, gan arī iesācējiem, kas vienkārši vēlas jautri un gardi pavadīt laiku, iemācoties, ko jaunu. Katram dalībniekam tiks izsniegta recepte drukātā formā, lai gardos zefīrus varētu gatavot arī mājās. Visus pagatavotos zefīrus sadalīsim draudzīgi līdzņemšanai, lai ar gardumiem var pacienāt arī savus tuvākos.

Dabīgos ogu zefīrus gatavosiet kopā ar kopā ar Ogas Kārums idejas autori Elīnu Stojakinu. Kas svarīgi - zefīri tiek gatavoti no svaigām ogām, kas izaudzētas saimniecībā "Mazkuģnieki 2" un tiem netiek pievienotas krāsvielas un garšas pastiprinātāji.

Meistarklases ilgums: 

Norises vieta: 

 

 

 

Norises laiks: 

Dalības maksa:  

2h 30min

TeTelpa, Piņķi, Babītes novads, Jūrmalas iela 14 (ieeja no Babītes mūzikas skolas puses)

14.11.2019. plkst. 18.30

25 eiro


Pasākums tiks fotografēts un/vai filmēts un pasākuma laikā iegūtie video un foto materiāli tiks izmantoti publicitātes un mārketinga vajadzībām.