Make-up meistarklase


Tonālie krēmi, pūderi, ēnas, tušas un tūkstošiem citu kosmētikas produktu!
Kādi produkti nepieciešami pilna grima uzklāšanai un kā tos izvēlēties? Ko ar tiem iesākt? Un kas no tā visa vispār ir vajadzīgs kosmētikas maciņā tieši Tev?

Soli pa solim mācīsimies un praktizēsim uzklāt dienas make up, kas izcels dabīgo skaistumu, nevis radīs mākslīgu izskatu. Meistarklasē iegūtās prasmes un zināšanas noderēs gan ikdienā, gan pošoties uz īpašu pasākumu.

💄Sejas ādas kopšana un sagatavošana
💄Pareiza dekoratīvās kosmētikas izvēle un uzklāšanas secība
💄Make-up otas/ kā izvēlēties nepieciešamās un pareizi pielietot
💄Sejas ovāla korekcija un modelēšanas principi (sejas formas, uzacu formas, acu līnijas)
💄Klasiskais dienas make-up

Par to runāsim un daudz praktiski darbosimies Make-up meistarklasē 09.02.2020. Visi materiāli būs pieejami uz vietas. Līdzi ņem arī savu kosmētiku, lai noskaidrotu, kā to veiksmīgāk pielietot.

Nodarbība būs noderīga visām meitenēm, neatkarīgi no vecuma un priekšzināšanām. Tiks izsniegti materiāli par nodarbības tēmām!

Pieteikšanās zvanot vai rakstot sms uz tell.nr.20081348

Vietu skaits ierobežots!

Dalības maksa 30 eiro (viss iekļauts).


 

 

Meistarklasi vadīs vizuālā tēla stiliste Violeta Jakubāne, kurai ir 8 gadu pieredze, intensīvi strādājot savā profesijā. Violeta ikdienā vada stila nodarbības un sniedz konsultācijas, izvēloties ieteicamās krāsas garderobē. Arī pucē burvīgās līgavas, veidojot make up un frizūras. Kā make up speciāliste ir piedalījusies dažādos televīzijas šovos, žurnālu fotosesijās, kā arī grimmējusi raidījumu vadītājus un skatuves māksliniekus.
Violeta nekad nebeidz mācīties, apmeklē dažadu pasaulē zināmu un atzītu make up speciālistu meistarklases! Un vienmēr gatava šīs zināšanas nodot tālāk, tāpēc pievienojies mums sievišķīgajā Make-up meistarklasē!

Vairāk par Violetu: http://www.violetakizino.lv/ un https://www.instagram.com/violeta_jakubane/


 

 

Meistarklases ilgums: 

Norises vieta: 

 

 

 

Norises laiks: 

Dalības maksa:  

3 h 

TeTelpa, Piņķi, Babītes novads, Jūrmalas iela 14 (ieeja no Babītes mūzikas skolas puses)

15.02.2020. plkst. 11:00

30 eiro


Pasākums tiks fotografēts un/vai filmēts un pasākuma laikā iegūtie video un foto materiāli tiks izmantoti publicitātes un mārketinga vajadzībām.