Bērnu SPA ballīte

Par skaistumu meitenēm jārūpējas jebkurā vecumā! Jau no mazotnes katrai īstai dāmai ir jāzina, kā kopt sejas ādu, lai tā būtu mirdzoša un vesela, lai dabas dotais skaistums tiktu saglabāts. Kā saudzēt rokas, lai tām ikdienas darbos un nedarbos netiktu nodarīts pāri? Bērnu SPA ballītē atklāsim skaistuma  noslēpumus, lai nepieļautu kļūdas, kopjot sevi ikdienā un pucējoties.

 

SPA ballīte meitenēm no 5 līdz 14 gadiem  sniegs gan patīkamas un neaizmirstamas emocijas draudzeņu lokā ar dažādiem skaistuma elementiem, gan arī dos atbildes uz daudzajiem jautājumiem - ko, kā un kāpēc? Tā būs īsta meiteņu ballīte, kurā varēs izpļāpāties un izsmieties draudzeņu lokā, tajā pat laikā arī iegūt vērtīgas zināšanas skaistumkopšanā, jo veicot skaistuma procedūras arī atklāsim dažādus skaistuma noslēpumus, lai meitenes nepieļautu kļūdas kopjot sevi ikdienā un pucējoties. Un, protams, arī palutināt sevi, izbaudot pirmās skaistuma procedūras. 

Programma 5-7 g.v. bērnu SPA ballītei:

Tā kā šajā vecumā jo īpaši gribās jautroties, aktīvi kustēties un tajā pat laikā arī izzināt ko jaunu, ballītē tiek piedāvātas ne tikai ādas kopšanas procedūras, bet arī aktīvākas spēles ar Just Dance, ar kuru palīdzību meitenes izkustās, kā arī izsmejās. Ballītes ietvaros bērni  izmēģinās sejas ādas attīrošās putiņas, sejas skrubi, liksim masku un svaiga gurķa šķēlītes. Sejas procedūras noslēgsim ar sejas krēmu un lūpu balzāmiņu ādas mitrināšanai.  Ballītē palutināsim arī rociņas ar dabīgu rožūdeni, maigu skrubīti,  vieglu masāžu un mitrinošu roku krēmu. SPA procedūrās tiek izmantoti dabīgi un ādu saudzējoši produkti. Lūgums iepriekš brīdināt, ja bērnam ir kādas alerģijas. 

Piedāvājumā ietilpst:

 

  • 3h ballīte TeTelpā (1h 15 min procedūras un aktivitātes + 1h 45 min brīvais laiks jautrām sarunām, Just Dance dejām, jubilāra sagādātajam cienastam un skaistām fotogrāfijām 

  • Iepazīšanās ar skaistuma ABC, sejas procedūras, rokas ādas lutināšana

  • Īpaša pārsteiguma dāvaniņa jubilārei

  • Atsevišķa telpa, kur vecākiem kopā pabūt, cienāties ar līdzpaņemto vai pie mums pasūtīto cienastu

Cena:  

 

  • 195 eiro  (līdz 7 dalībniekiem, par katru nākamo 15 eiro)

Kopā ar sadarbības partneriem papildus varam nodrošināt arī dzērienus un uzkodas, fotogrāfa pakalpojumus, kā arī īpašai svētku noskaņai telpu dekorēšanu (balonu virtenes, ziedi, citi dekori).

Programma 8 - 16 g.v.  SPA ballītei:

Lielākām meitenēm SPA speciāliste ne tikai izstāstīs un ieteiks, kā kopt un lutināt savu ādiņu, lai tā vienmēr izskatītos skaista un veselīga, bet arī katru no meitenēm palutinās ar sejas kopšanas procedūru un vieglu masāžu. Šajā vecumā meitenēm jo īpaši svarīga ir pareiza sejas kopšana, lai pūtītes nesagādātu raizes, tāpēc šī ballīte būs ne tikai jautra kopābūšana ar draudzenēm, bet arī ļoti noderīga tikšanās ar kosmetoloģi. SPA procedūrās tiek izmantoti dabīgi un ādu saudzējoši produkti. Lūgums iepriekš brīdināt, ja bērnam ir kādas alerģijas par kurām kosmetologam būtu jāzina. 

Piedāvājumā ietilpst:

 

  • 3h ballīte TeTelpā (2h kosmetoloģes veiktās procedūras  + 1h  brīvais laiks jautrām sarunām, Just Dance dejām, jubilāra sagādātajam cienastam un skaistām fotogrāfijām 

  • Iepazīšanās ar skaistuma ABC, sejas procedūras

  • Īpaša pārsteiguma dāvaniņa jubilārei

  • Atsevišķa telpa, kur vecākiem kopā pabūt, cienāties ar līdzpaņemto vai pie mums pasūtīto cienastu

Cena:  

 

  • 220 eiro  (līdz 7 dalībniekiem, par katru nākamo dalībnieku 15 eiro)

Kopā ar sadarbības partneriem papildus varam nodrošināt arī dzērienus un uzkodas, fotogrāfa pakalpojumus, kā arī īpašai svētku noskaņai telpu dekorēšanu (balonu virtenes, ziedi, citi dekori).